YAŞAR YAPI MARKET , YAŞAR YAPI MARKET , Sepet SEPETİNİZ
Sepetinizde ürün yok

Yardım

YAŞAR YAPI MARKET Kimdir ?

Bu sektörde YAŞAR YAPI ÜRÜNLERİ San. Tic. Ltd. Şti. olarak 1968'ten beri edindiğimiz bilgi ve deneyimi http://www.yasaryapimarket.com.tr/ olarak siz müşterilerimize daha kolay ve hızlı bir şekilde ulaştırmaya devam ediyoruz. Uzun yıllar içinde edindiğimiz deneyim ve iş ahlakı ile ,   büyük markaların bölge bayiliklerini yaparak , her biri alanında dünya markası olan bir çok markaların distribütörlüğü , sizlere gerek her biri dünya markası olan kaliteli ürünleri, gerek hobileriniz için özel imal ürünleri hızlı ve sorunsuz bir şekilde ulaştırıyoruz.

Sitemizdeki ürünlerin %90 ' ı stoklarımızda mevcut olup , siparişlerinizin  %99 ' u aynı gün kargolanmaktadır. 

Profesyonel ve tecrübeli müşteri temsilcilerimiz , siparişinizin her aşamasında sizi bilgilendirir ve istekleriniz doğrultusunda yardımcı olurlar. 

 Ödemelerinizi kapıda ödeme , kredi kartı üzerinden iki farklı şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Kredi kartı ile ödemelerinizde peşin fiyatına 6 taksit seçeneğini kullanabilirsiniz.

http://www.yasaryapimarket.com.tr/ (0246) 218 54 55 numaralı telefondan , (0246) 218 93 49 numaralı fax'tan veya yasar32yapi@hotmail.com  adresinden hafta içi 08:30-19.30 ve hafta sonu saat 08:30 - 15.30 arasında ulaşabilirsiniz. 

Keyifli ve sorunsuz alışverişler dileriz. 

Isparta’nın Yerel Yapı Marketi
Güçlü İşbirliği, Kalıcı Dostluk..
%100 Güven
%100 Kalite
%100 Memnuniyet
%100 Ürün Değişim Ve İade Garantisi..

Sizlere daha iyi bir hizmet vermek için çerezleri kullanırız. Sitemizi kullanarak çerez politikamızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi için : Kişisel Verilerin Korunması Kanunu Kabul Et